Pierwsza w Polsce

Strony internetowe dla branży budowlanej i produkcyjnej

Jeżeli twoja strona przekonuje klientów 2x lepiej, to i twój biznes rośnie 2x szybciej!

Każda przygoda online zaczyna się od strony …

Dlaczego nasze strony projektujemy inaczej niż typowe agencje

Projektowanie stron internetowych dla branży budowlanej i produkcyjnej wymaga precyzyjnego podejścia, które zagwarantuje jasne i efektywne komunikowanie złożonych danych technicznych. W As Web Design rozumiemy, że dostęp do kluczowych informacji musi być szybki i intuicyjny, aby wspierać proces decyzyjny użytkowników. Dlatego opracowaliśmy unikatowe procesy projektowe, które są wynikiem naszej głębokiej wiedzy o tych branżach. Jako jedyni w Polsce, oferujemy strategie marketingowe i projektowanie stron internetowych, które są specjalnie dostosowane do potrzeb sektorów budowlanego i produkcyjnego, pozwalając naszym klientom na pozyskiwanie nowych zleceń i osiąganie stabilnego wzrostu za pośrednictwem swojej obecności online.

Warsztat projektowy

Zamiast standardowej oferty, zapraszamy Cię na interaktywny warsztat online, podczas którego skupimy się na specyfice branży budowlanej i produkcyjnej. Zajmiemy się analizą procesu zakupu i dokładnym zdefiniowaniem Twoich segmentów klientów. Wspólnie zidentyfikujemy wyzwania typowe dla Twoich Buyer Person i zintegrujemy je z kluczowymi atutami Twojej działalności.Nasze spotkanie poprowadzi ekspert od tworzenia stron internetowych z głębokim zrozumieniem branży budowlanej i produkcyjnej, który wykorzystując zgromadzone informacje, opracuje dedykowaną strategię dla Twojej nowej strony www, aby jeszcze lepiej komunikować wartości Twojej marki i spełniać oczekiwania Twoich klientów."

Tworzymy architekturę informacji i prototyp strony

Personalizowany projekt zostaje przekazany naszemu specjaliście od User Experience (UX), który opracowuje strukturę i prototyp Twojej strony firmowej. Koncentrując się na sektorze budowlanym i produkcyjnym, tworzy on rozwiązania, które ułatwiają nawigację i wybór, są intuicyjne i dostosowane do specyfiki branżowej, procesów zakupowych oraz oczekiwań Twoich klientów biznesowych.Efektem jest klarowna ścieżka zakupowa, która prowadzi Twoich potencjalnych klientów przez wszystkie etapy decyzji zakupowej, aż po finalizację transakcji."

Projektujemy koncepcję wizualną

W tym etapie koncentrujemy się na stworzeniu koncepcji wizualnej, która uwzględnia analizę konkurencji w branży budowlanej i produkcyjnej. Nasi projektanci interfejsów użytkownika i strony internetowej przygotują koncepcję wizualną, przedstawiającą stylistykę dostosowaną do branży, która pozwoli Twojej marce wybić się na tle konkurentów i stworzyć trwałe wrażenie w pamięci Twoich klientów.Otrzymasz od nas propozycje spójnej palety kolorów i stylów typograficznych, które najlepiej oddadzą charakter Twojej firmy i przemówią do Twojej specyficznej grupy docelowej, podkreślając solidność i innowacyjność Twoich usług."

Kreujemy projekt wizualny

Starannie opracowany projekt wizualny przyspiesza działania na stronie i pomaga Twoim klientom z sektora budowlanego i produkcyjnego w łatwym odnajdywaniu informacji, np. dostępu do specyfikacji technicznych lub złożenia zapytania ofertowego. Po finalizacji koncepcji wizualnej, nasi projektanci przystępują do tworzenia projektu graficznego strony, który nie tylko będzie estetycznie oddawał charakter Twojej działalności, ale też będzie intuicyjny i funkcjonalny.Z myślą o Twoich klientach, projektujemy każdy element tak, aby wspierał proces decyzyjny i zakupowy, od pierwszego kontaktu aż po finalizację transakcji."

Techniczna realizacja strony

W tej fazie nasi programiści webowi przykładają dużą wagę do stworzenia strony, która będzie nie tylko intuicyjna i łatwa w obsłudze, ale także zoptymalizowana pod kątem szybkiego działania, zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych. Specjalnie dla branży budowlanej i produkcyjnej, zapewniamy, że wszystkie techniczne aspekty strony, od wyświetlania projektów po zapytania ofertowe, będą działały płynnie i efektywnie.Po zakończeniu wdrożenia, każdy aspekt strony poddajemy szczegółowym testom na różnorodnych przeglądarkach i urządzeniach, aby zapewnić kompatybilność i niezawodność. Dodatkowo, implementujemy system zarządzania treścią, który umożliwi Tobie i Twojemu zespołowi samodzielne aktualizacje treści, bez konieczności zaangażowania deweloperów."

Optymalizujemy stronę pod kątem konwersji

Zaangażowanie w tworzenie strony nie kończy się na jej wdrożeniu. W ciągu dwóch miesięcy od uruchomienia witryny, skupimy się na monitorowaniu zachowań użytkowników. Dzięki zaawansowanym narzędziom analitycznym będziemy śledzić, jak odwiedzający poruszają się po stronie, które elementy przyciągają ich uwagę i jakie działania prowadzą do konwersji. Na podstawie tych danych, będziemy regularnie wprowadzać poprawki, które pomogą zwiększyć skuteczność strony. Naszym celem jest nieustanne doskonalenie doświadczeń użytkowników i maksymalizacja wyników konwersji, aby Twoja strona przynosiła oczekiwane rezultaty dla Twojej firmy w branży budowlanej i produkcyjnej."

Co mówią o nas klienci

⭐⭐⭐⭐⭐

Mariusz Kurzawiński
Mariusz Kurzawiński
Właciciel pensjonatu "Promyki"
Czytaj więcej
Bardzo polecam tę firmę. Nietuzinkowe podejście do klienta, przedstawienie pomysłu oraz wykonanie na najwyższym poziomie. Na uwagę zasługuje również fakt "wsłuchania" się w potrzeby i zaproponowanie rozwiązania lepszego niż mieliśmy w planie. I to wszystko za rozsądną cenę !
Emilia Pietrzyk
Emilia Pietrzyk
Kierownik hotelu "Na Skarpie"
Czytaj więcej
Wybór AS Web Design na Twórcę naszej strony to naprawdę dobra decyzja. Jeśli jeszcze masz wątpliwości to porzuć je. To firma, która wysłucha Twoich potrzeb, doradzi, znajdzie rozwiązanie i to wszystko w lekkiej i przyjemnej atmosferze. Reaguje na każdą prośbę czy sugestię, a do tego jest kreatywna i posiada poczucie estetyki. Mieszanka idealna! Polecamy z ręką na sercu. Naprawdę warto!
Daniel Ziemann
Daniel Ziemann
Czytaj więcej
Firma godna polecenia. Wszystko w jak najlepszym porządku, bez jakichkolwiek problemów. Jestem bardzo zadowolony z zaangażowania jakie wsadzili w moje zlecenie. Nie ma co owijać w bawełnę. Dobra robota 🙂 Dziękuję!
Justyna Jopek
Czytaj więcej
Polecam! 🙂 Profesjonalna obsługa, dostosowanie się do wymagań i życzeń klienta jest podstawą 🙂 Strona wykonana na czas bez żadnych problemów, dodatkowo pomysły i rady Pana Adriana bardzo pomocne 🙂
Dominika Winiarska
Czytaj więcej
Rewelacyjnie wykonana strona wg indywidualnego projektu - tylko u Pana Adriana. Jedna z najlepszych moich inwestycji! 🙂 Polecam! 5/5
Michał Ostrowski
Michał Ostrowski
Czytaj więcej
Szybka, tania realizacja zlecenia. Produkt finalny na wysokim poziomie. Jestem zadowolony ze współpracy. Polecam serdecznie.
Bartosz Duda
Bartosz Duda
Czytaj więcej
Współpraca to czysta przyjemność!

Na wszelkie Twoje pytania jest tylko jedna odpowiedź - tak!

Czy jak jestem z innej branży też zaprojektujecie mi stronę?

tak

Proces tworzenia mojej starej strony był traumatyczny, czy u was będzie lepiej?

tak

Nie mam za wiele czasu,  mogę poświęcić dwie godziny na materiały i wywiad, czy dostarczycie mi gotową stronę?

tak

Czy napiszecie za mnie angażujące teksty sprzedażowe?

tak

Czy mogę samodzielnie rozbudowywać i edytować stronę?

tak

Czy przeszkolicie mnie z obsługi strony?

tak

Czy zabezpieczycie moją stronę?

tak

Nie mam hostingu, czy mogę zamówić go u was?

tak

Czy przystosujecie stronę do pozycjonowania?

tak

Czy strona będzie wyświetlać się prawidłowo na wszystkich urządzeniach, czy będzie responsywna?

tak

Czy stosujecie certyfikaty SSL?

tak

Czy pomożecie mi w marketingu?

tak

Czy opracujecie wizerunek mojej firmy?

tak

Czy macie wolne terminy na mój projekt?

tak

Zależy mi na tempie ekspresowym, czy możemy zacząć?

tak

Masz inne pytanie?
Zapytaj nas.

Pierwsza agencja
w Polsce dla firm budowlanych i produkcyjnych!

W AS Web Design specjalizujemy się w tworzeniu kompleksowych rozwiązań dla firm z branży budowlanej i produkcyjnej. Nasze doświadczenie pozwala nam na dokładne zrozumienie i rozwiązanie typowych wyzwań marketingowych w tych sektorach. Oferujemy szeroki zakres usług, od opracowania strategii marketingowej, przez generowanie ruchu na stronie, tworzenie angażujących treści i efektywnych kampanii reklamowych, aż po projektowanie i wdrażanie stron internetowych, które przekładają się na realne rezultaty biznesowe. Nasze zintegrowane podejście i dedykowane strategie marketingowe zapewniają solidny wzrost i pozyskiwanie wartościowych klientów dla firm budowlanych i produkcyjnych.

aswebdesign Kobieta pracująca przy biurku z komputerem, projektująca i rozwijająca strony internetowe.
aswebdesign Kobieta siedząca przy biurku z dwoma monitorami przed sobą, pracująca na Stronach internetowych.
aswebdesign Mężczyzna stojący przed biurkiem z dwoma monitorami, pracujący na Stronach internetowych.

Przykłady realizacji

Nie tworzymy szablonowo ... Kreujemy wizerunek, który wyróżni Cię od konkurencji.

aswebdesign Opis: Logo dla strony internetowej.

PGI 2

FirmaPGI 2 specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu fotowoltaiki oraz pomp ciepła, oferując produkty służące ekologicznej produkcji energii. Poprzez swoją stronę internetową firma umożliwia zainteresowanym osobom skorzystanie z bezpłatnej konsultacji, co przyczynia się do pozyskiwania nowych, potencjalnych klientów. Formularz kontaktowy na stronie ułatwia szybki i wygodny sposób na rozpoczęcie współpracy.

Zenon Floors

Stronę stworzyliśmy w 2019 roku. Mimo już kilku lat na karku, strona wygląda estetycznie i pełni role interaktywnego katalogu produktów. Jest doskonałym narzędziem dla klientów i sprzedawców firmy.

aswebdesign Logo Perfecto na białym tle dla Strony Internetowej.

Perfecto

Firma Perfecto specjalizuje się w wysokiej jakości remontach i wykończeniach mieszkań. Dla nich zaprojektowaliśmy przejrzystą stronę internetową, która skutecznie przyciąga nowych klientów dzięki profesjonalnemu przedstawieniu oferty i stronie realizacji.

Co sprawia, że strony jakie tworzymy są tak skuteczne?

Zajmujemy się projektowaniem stron od 11 lat i dokładnie wiemy, co zrobić aby klienci kupowali … 

Łatwa modyfikacja

Wszystkie teksty i zdjęcia podmienisz w kilku kliknięciach.

Strona zaprojektowana pod klienta

Nic nie irytuje bardziej użytkownika jak źle zaprojektowana strona. Dzięki naszemu doświadczeniu, zaprojektujemy ją tak aby klient chciał do niej zawsze wracać.

Analityka

Podłączymy do twojej strony analitykę i narzędzie do nagrywania sesji użytkowników. Sprawdzisz co czytają twoi klienci, a czego nie i łatwo to poprawisz.

Marketing

Pixele reklamowe Facebooka i Google adwords bez problemu i szybko je podłaczysz samemu czy z naszą pomocą. Niezbędna opcja dla wszystkich osób chcących się reklamować.

Opieka nad stroną

Popilnujemy za Ciebie czy strona jest aktualna, jak prezentują się statystyki, podmienimy teksty, zdjęcia, oraz dodamy najnowsze promocje. Co miesiąc dostaniesz od nas raport co było wykonane.

Świetny kontakt

Otrzymasz od nas kalendarz prac na kiedy i co zostanie skończone. Na bieżąco informujemy Cię o przebiegu prac. W każdej chwili możesz do nas napisać z problemem, odpowiadamy bardzo szybko.

Zaufali nam

Dziękujemy wszystkim klientom za ogromne zaufanie, jakim nas obdarzyli oddając nam jeden z głównych zasobów wizerunku swojej firmy.

Zostaw numer telefonu, odzwonimy w ciągu 5 minut.

Wolisz porozmawiać i dopytać o szczegóły, zostaw numer i odzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut.